RASPORED TAKMIČENJA KADETA JESEN 2016/2017

R  A  S  P  O  R  E  D K A D E T I   2000+ JESEN 2016/2017                                                      1 kolo

PRVJENAC PETNJICA B.Polje 11.09.2016. 13 h  
BRSKOVO FAIR PLAY Mojkovac 11.09.2016. 13 h  
 2 kolo
PETNJICA FAIR PLAY Petnjica 18.09.2016. 10 h  
PRVJENAC BRSKOVO B.Polje0 18.09.2016. 13 h  
 3 kolo
BRSKOVO PETNJICA Berane 25.09.2016. 13 h  
FAIR PLAY PRVJENAC B.Polje 25.09.2016. 13 h  
4 kolo
PETNJICA PRVJENAC Petnjica 02.10.2016. 10 h  
FAIR PLAY BRSKOVO B.Polje 02.10.2016. 13 h  
5 kolo
FAIR PLAY PETNJICA B.Polje 09.10.2016. 13 h  
BRSKOVO PRVJENAC Mojkovac 09.10.2016. 13 h  
6 kolo
PETNJICA BRSKOVO Petnjica 16.10.2016. 10 h  
PRVJENAC FAIR PLAY   16.10.2016. 13 h  
  Napomena: Utakmice se igraju 2 x 40 minuta. U toku utakmice dozvoljeno je zamijeniti 5 igrača.

Pročitaj

RASPORED TAKMIČENJA MLAĐIH PIONIRA – PETLIĆA JESEN 2016/2017

R  A  S  P  O  R  E  D P E T L I Ć I  2004+ JESEN 2016/2017                                                                                                                                     1 kolo

S.ZVIJEZDA IBAR B.Polje 11.09.2016. 10h  
BERANE OFK BERANE Berane 10.09.2016. 10h  
JEZERO METEOR Plav 10.09.2016. 10h  
BRSKOVO BREZNICA Mojkovac 11.09.2016. 10h  
RUDAR slobodan        
2 kolo
METEOR BRSKOVO B.Polje 18.09.2016. 10h  
OFK BERANE JEZERO Berane 17.09.2016. 10h  
IBAR BERANE Rožaje 17.09.2016. 10h  
RUDAR S.ZVIJEZDA Pljevlja 18.09.2016. 10h  
BREZNICA slobodna        
3 kolo
BERANE RUDAR Berane 24.09.2016. 10h  
JEZERO IBAR Plav 24.09.2016. 10h  
BRSKOVO OFK BERANE Mojkovac 25.09.2016. 10h  
BREZNICA METEOR Pljevlja 25.09.2016. 10h  
S.ZVIJEZDA slobodna        
4 kolo
OFK BERANE BREZNICA Berane 01.10.2016. 10h  
IBAR BRSKOVO Rožaje 01.10.2016. 10h  
RUDAR JEZERO Pljevlja 02.10.2016. 10h  
S.ZVIJEZDA BERANE B.Polje 02.10.2016. 10h  
METEOR slobodan        
5 kolo Pročitaj

RASPORED TAKMIČENJA PIONIRA JESEN 2016/2017

                                               

R  A  S  P  O  R  E  D

P  I  O  N  I  R  I  2002+

JESEN 2016/2017                                                     

1 kolo

JEZERO
RUDAR SEDMICA Pljevlja 11.09.2016. 11:30h  
JEDINSTVO IBAR B.Polje 11.09.2016. 11:30h  
BERANE OFK BERANE Berane 10.09.2016. 11:30h  
JEZERO METEOR Plav 10.09.2016. 11:30h  
BRSKOVO BREZNICA Mojkovac 11.09.2016. 11:30h  
2 kolo
SEDMICA BREZNICA B.Polje 17.09.2016. 11:30 h  
METEOR BRSKOVO B.Polje 18.09.2016. 11:30 h  
OFK BERANE JEZERO Berane 17.09.2016. 11:30 h  
IBAR BERANE Rožaje 17.09.2016. 11:30 h  
RUDAR JEDINSTVO Pljevlja 18.09.2016. 11:30 h  
  3 kolo
JEDINSTVO SEDMICA B.Polje 25.09.2016. 11:30 h  
BERANE RUDAR Berane 24.09.2016. 11:30 h  
JEZERO IBAR Plav 24.09.2016. 11:30 h  
BRSKOVO OFK BERANE Mojkovac 25.09.2016. 11:30 h  
BREZNICA METEOR Pljevlja 25.09.2016. 11:30 h  
4 kolo Pročitaj
SEDMICA METEOR B.Polje 01.10.2016. 11:30 h  
OFK BERANE BREZNICA Berane 01.10.2016. 11:30 h  
IBAR BRSKOVO
PLJEVLJA -  NAPREDAK Pljevlja 29.08.2016. 17h 7:0
KOMOVI - BRSKOVO Andrijevica 29.08.2016. 17h 0:2
PETNJICA -  BORAC Petnjica 28.08.2016. 17h 2:1
FAIR PLAY - Slobodan

Pročitaj