Spisak sudija Fudbalskog saveza Sjeverne regije takmičarske 2017/2018

  1. Babović Marko – Berane,
  2. Šulović Amir – Pljevlja,
  3. Milović Milovan – Berane,
  4. Radović Marko – Berane,
  5. Mulalić Haris – Rožaje,
  6. Minić Martin – Bijelo Polje,
  7. Babić Mirko – Berane,
  8. Marković Dražen – Pljevlja,
  9. Hajdaragić Sanjin – Bijelo Polje,
  10. Vidaković Goran- Mojkovac,
  11. Mališić Neđeljko- Berane,
  12. Šćekić Božidar – Berane,
  13. Dašić Dejan – Berane,
  14. Rakočević Nikola – Berane,
  15. Stešević Gavrilo – Berane,
  16. Pešić Aleksandar – Berane,
  17. Bogavac Stefan – Pljevlja,
  18. Vujošević Stefan  – Bijelo Polje,
  19. Furtula Miodrag- Bijelo Polje,
  20. Radović Tatjana- Bijelo Polje,
  21. Aranitović Krtistina- Pljevlja,
  22. Jokić Mladen  – Berane,
  23. Zindović Vasilije  – Mojkovac,
  24. Bogavac Darko – Berane,
  25. Dubak Vaso   – Berane,
  26. Bubanja Dragan – Berane,
  27. Adžić Ratko – Mojkovac,
  28. Bečić  Eldin  – Berane,
  29. Anđelić Anđela – Pljevlja,
  30. Mešter Radoš  – Bijelo Polje,
  31. Bojović Lazar – Berane,
  32. Jovančević Filip – Berane,
  33. Drljević Milica – Berane,
  34. Simonović Miljan – Berane,
  35. Pavićević Martina – Berane,
  36. Pešić Miljan – Berane,
  37. Ralević Nemanja – Berane,
  38. Bubanja Danilo – Berane,
  39. Ralević Miljan – Berane,

Spisak delegata FS Sjeverne regije takmičarske 2017/2018

  1. Mijović Milomir – Berane,
  2. Dragović Vasko –  Berane,
  3. Ćulafić Damjan –  Berane,
  4. Radenović Vučeta –  Berane,
  5. Pavić Milivoje – Berane,
  6. Smolović Milorad – Bijelo Polje,
  7. Numanović Edin – Bijelo Polje,
  8. Vučetić Mileta – Mojkovac,
  9.  Fatić Dragan – Bijelo Polje,
  10. Jović Milan – Pljevlja,
  11. Đešević Miralem – Plav,
  12. Gobeljić Nikola – Bijelo Polje,
  13. Minić Slobodan – Bijelo Polje,
  14. Palević Danilo – Bijelo Polje,

Spisak posmatrača suđenja FS Sjeverne regije takmičarske 2017/2018

  1. Alihodžic Rasim – Bijelo Polje,
  2. Simonović Vladislav – Berane,
  3. Obradović Ranko – Berane,
  4. Ćulafić Aleksandar – Berane,
  5. Cimbaljević Vladimir – Berane,
  6. Drljević Dragiša – Berane,